Доставка, ОплатаПрийом замовлень

Замовлення на всі саджанці приймаються цілодобово і відправляються з початку періоду відправки. Обробка замовлень відбувається з 8:00 до 21:00 (понеділок – субота). Відправлення всіх замовлень проводиться на наступний день після прийому замовлення. Після оформлення замовлення через сайт (кошик), ми зв’яжемося з Вами якомога швидше для підтвердження і уточнення деталей.

КОМПАНІЯ НОВА ПОШТА
Найшвидший спосіб отримати своє замовлення.

Терміни доставки – від 1 до 3 днів після відправлення.

1. Доставка в відділення. При оформленні замовлення, виберіть варіант доставки Нова Пошта (відділення) і вкажіть номер потрібного відділення. Дізнатися, яке відділення знаходиться поруч з вами, можна на сайті Нової Пошти.
Вартість доставки до відділення – від 40 до 70 грн і залежить від об’єму і ваги посилки. Більш детально з тарифами компанії ви можете ознайомитись тут

2. Адресна доставка кур’єром
При оформленні замовлення виберіть варіант доставки Нова Пошта (Адресна доставка) і вкажіть, за якою адресою ви будете чекати замовлення. Вартість адресної доставки – розраховується індивідуально.

Відстежити місцезнаходження посилки можна на сайті служби доставки (відслідкувати тут) по номеру ТТН, який Ви отримаєте в смс. В день надходження замовлення на відділення Нової Пошти, Ви отримаєте автоматичне смс-повідомлення про те, що замовлення прибуло. 


Накладеним платежем

Оплата здійснюється в момент отримання товару.

Нова Пошта бере додаткову комісію за повернення грошей.


Оплата онлайн

Онлайн-оплата Liqpay
Найвигідніший і зручний спосіб. Для того, щоб оплатити товар дистанційно, при оформленні замовлення виберіть пункт «Онлайн-оплата». Після підтвердження замовлення, вас перенаправить на сторінку сервісу, де ви зможете вибрати один з варіантів внесення коштів.


Передплата

Після оформлення замовлення очікуйте наш дзвінок, або Ви можете зв’язатися з нами по телефону 067 743 30 34, для того, щоб отримати реквізити.

Внести оплату Ви зможете будь-яким зручним способом: через термінал банку, касу або додаток Приват24, Монобанк.