Саджанці фундука Каталонський (відводки)

90.00 грн.

Артикул: 210 Категорія:

Опис

Саджанці фундука Каталонський

Хочете отримати регулярно високі врожаї лісового горіха? Рекомендуємо вибрати фундук Каталонський, опис і фото якого ви знайдете в нашому каталозі. Сорт користується високою популярністю на території Центральної та Східної Європи. Відрізняється відмінною приживлюваністю і високою врожайністю.

Вибираючи фундук Каталонський, зверніть увагу – в нашому інтернет-магазині він продається у вигляді відводків, що дозволяє вже через кілька років після висадки дегустувати плоди. Дорослий кущ досягає 4 метрів у висоту. Культура має такі особливості:

• Цвітіння починається рано, на початку весни (березень).
• Запилення відбувається перехресним способом, тому рекомендуємо підібрати 2-3 сорти відразу.
• Плодоношення спостерігається на початку осені.
• Плоди мають великий розмір, розташовуються соплодіямі по 3-5 штук. По масі досягають 3-4 гр, з яких більша частина (до 60%) припадає на ядро. Смак ніжний, солодкуватий.
• Висока стійкість до заморозків, захворювань і шкідників.

Щоб купити саджанці фундука на вигідних умовах, вкажіть необхідну кількість в заявці, і отримаєте від наших співробітників безкоштовні консультації по висадці і подальшому догляду.

Фото

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Відео

Врожайність

Сорт Каталонський має врожайність 7-9 кг з куща.

Запилювачі

Сорт самозапилюваний, але якщо поруч немає природних посадок дикоростучої ліщини, то для поліпшення плодоношення, необхідно досаджувати Ламберт червонолистний, Халле або Давіана. 

Посадка

5х4м або 2х2м (залежить від формування куща)
 

Фото з розплідника фундукаПопулярні саджанці