Консультація та планування власного садка:
+38(067)743-30-34, +38(050)059-50-07
Самовивіз: м. Луцьк, вул. Шопена 22

Саджанці горіха грецького Кочерженко, трьохрічні

Код товару: 1015
Наявність:
В наявності
Ціна :
129,00 грн/шт
Кількість:
  
Безкоштовна консультація - +38(067)743-30-34, +38(050)059-50-07
Характеристики товара:
Степень созревания: Раннеспелый
Высота: Низкорослый
Сорт: Кочерженко
Привитый: Нет
Возраст: Трехлетние

Опис товару

Волоський горіх Кочерженко, трирічний

 

Дерево це, з компактною розрідженій кроною, завоювало симпатії садівників своєї скороплодностью і високою врожайністю. Це рання пташка серед волоських горіхів: починає плодоносити вже на 2-3-й рік після посадки, приносячи великі плоди з тонкою, ніжною шкаралупою.

 

Ядро всередині шкаралупи дуже смачне, тому що містить багато масла, до 70%. Серцевина ядра, покрита тонкою, біло-солом'яною плівкою, повна, об'ємна, але при цьому легко витягається із стулок, незважаючи на свої розміри.

 

Цей вид волоського горіха був виведений методом перезапилення сорту «Ідеал», який теж є одним з найбільш популярним за багатьма показниками. Дерево сорту «Кочерженко» відноситься до розряду низькорослих і досягає 4-5 метрів у висоту. Крона компактна, розріджена. Товщина стінки шкаралупи становить всього 1,2-1,3 мм. Завдяки цьому горіх колеться легко, а серцевина відділяється без особливих зусиль.

Цвітіння плода відбувається таким чином, що тичинки дозрівають раніше маточок. Цей важливий факт допомагає горіху сорти «Кочерженко» зберегти більшість зав'язей і не допустити загибелі дерева при різкому зниженні температури.

Урожайність даного сорту може досягати до 40 кг на рік з одного дорослого дерева. Вихід ядра близько 55%. Середня вага плоду складає 8-12 м При таких показниках, а також інших факторах, сорт «Кочерженко» ідеально підходить для комерційного використання.

Сорти, виведені в Україні, традиційно мають високу стійкість до низьких температур. Завдяки цій властивості, раптові заморозки не стануть для саджанців смертельними.

Фото саджанців

   

Схема посадки

Метод посадки

 

Видео правильної посадки грецького горіха

Оплата та доставка

Варіанти доставки
  • Новая Почта
  • Самовывоз
Варіанти оплати
  • Наложенный платеж
  • Предоплата
  • Онлайн оплата
Схожі товари
Код: 1015