Саджанці фундука Батлер (відводки)

90.00грн.

Артикул: 204 Категорія:

Опис

Сорт фундука Батлер має американське походження. Був виведений в штаті Орегон в 1957 році. У США його переважно використовують для запилення фундука Енніс.

Даний сорт з’явився в результаті схрещування сортів Барселона і Давіана. Кущі характеризуються інтенсивним зростанням протягом перших років, після чого темп зростання знижується і створюється крона у вигляді сфери. Період цвітіння збігається з сортами Барселона і Сирена.

Сорт Батлер є хорошим запилювачем для великої кількості сортів фундука. Горіхи зібрані в кисті по 2-3 шт., великого розміру. Форма – овально-прямокутна. Основа трохи плоска, слабо опукла, край – темніший. Горіхи падають протягом тривалого періоду.

Стійкий до бактеріального опіку та брунькового кліща. Викидання пилку відбувається протягом довгого періоду на початку сезону, хоча розкриття жіночих квітів відбувається значно пізніше. Кращі запилювачі: Merveille de Bollwiller (в більш прохолодних областях), Alexandra і Keen’s Late.

Сорт Батлер відрізняється великою врожайністю. Дозрівання плодів припадає на початок вересня.

Ядра горіхів характеризуються високим відсотком виходу – 47-49%. Вони не бланшують, часом м’які. Американські фахівці стверджують, що сорт Батлер більш морозостійкий, ніж Барселона.


Фото

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Відео


Врожайність

Сорт Батлер дуже врожайний!

 
Запилювачі

Хорошими запилювачами для фундука будуть: Merveille de Bollwiller (в більш прохолодних областях), Alexandra і Keen’s Late.


Посадка

5х4м або 2х2м (залежить від формування куща)

 

Фото з розплідника фундука

 

 Популярні саджанці