Саджанці фундука Гарібальді (відводки)

90.00грн.

Артикул: 201 Категорія:

Опис

Сорт Гарібальді має англійське походження.

Кущ характеризується невисокою силою зростання, досягає до 4-4,5 м у висоту. Крона густа і має велику кількість листя. Темні пагони мають тонку структуру з волосками.

Листя мають середній розмір і досягають в довжину до 12 см, а в ширину – до 10 см. Форма листя округлена або у формі широкого овалу, верхівка якого закруглена.

Сережки характеризуються товстою структурою і можуть досягати довжини до 4,5 см, а в діаметрі – до 6 мм. Вони розташовуються на однорічних приростах, де також розміщені жіночі бруньки. Термін цвітіння – середньо-ранній.

Плюска за довжиною трохи більша горіха, щільно прилягає до нього, іноді може бути з тріщиною на одній стороні. Особливість поверхні – ніжні волоски. Плюска при дозріванні набуває жовтого кольору, і горіхи можуть випасти через її розкриття. Можливі випадки, коли падають цілі грона.

Горіхи характеризуються середнім або великим розміром: до 26 мм у висоту, до 18 мм в ширину, до 16 мм в товщину. Вони мають форму циліндра з сильним подовженням, при цьому звужуються біля верхівки. Характерна невелика приплюснутість, поздовжнє поглиблення добре виражене. Плоди зібрані в кисті до 12 шт. і розміщуються на однорічних приростах в кінці. Горіхи мають товсту і ламку оболонку, колір якої світло-коричневий. При цьому є темні смужки, а на верхівці – сірий наліт. Основа плода характеризується великим розміром і опуклою овальною формою. Ядро велике, витягнуте по формі і нагадує горіх. Його делікатна оболонка має світло-коричневий колір, а всередині білого кольору і є смачним, солодким і соковитим.

Дозрівання наступає у вересні в другій половині.

Застосування сорту: характеризується високою врожайністю, період плодоношення настає рано. Найбільш підходящі місця для посадки – великі плантації у зв’язку з великою врожайністю і красивим зовнішнім виглядом горіхів. Також можна висаджувати в домашніх господарствах через невеликий ріст рослини. Рекомендується вибирати захищені і теплі місця з хорошим грунтом.

Стійкість до хвороб і шкідників: середня до низькотемпературного режиму і моніліозу, слабка до горіхового довгоносика, сильна до брунькового кліща.


Фото

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Відео

Врожайність

Сорт дуже урожайний, рано вступає в період плодоношення.

 
Запилювачі

Самоплідний.


Посадка

5х4м або 2х2м (залежить від формування куща)

 

Фото з розплідника фундука

 Популярні саджанці