Консультація та планування власного садка:
+38(067)743-30-34, +38(050)059-50-07
Самовивіз: м. Луцьк, вул. Шопена 22

Саджанці фундука Гарібальді (відводки)

Наявність:
В наявності
Ціна :
120,00 грн/шт
Кількість:
  
Безкоштовна консультація - +38(067)743-30-34, +38(050)059-50-07
Характеристики товара:
Сорт: Гарибальди
Страна производитель: Польша

Опис товару

Сорт Гарібальді має англійське походження.

Кущ характеризується невисокою силою зростання, досягає до 4-4,5 м у висоту. Крона густа і має велику кількість листя. Темні пагони мають тонку структуру з волосками.

Листя мають середній розмір і досягають в довжину до 12 см, а в ширину - до 10 см. Форма листя округлена або у формі широкого овалу, верхівка якого закруглена.

Сережки характеризуються товстою структурою і можуть досягати довжини до 4,5 см, а в діаметрі - до 6 мм. Вони розташовуються на однорічних приростах, де також розміщені жіночі бруньки. Термін цвітіння - середньо-ранній.

Плюска за довжиною трохи більша горіха, щільно прилягає до нього, іноді може бути з тріщиною на одній стороні. Особливість поверхні - ніжні волоски. Плюска при дозріванні набуває жовтого кольору, і горіхи можуть випасти через її розкриття. Можливі випадки, коли падають цілі грона.

Горіхи характеризуються середнім або великим розміром: до 26 мм у висоту, до 18 мм в ширину, до 16 мм в товщину. Вони мають форму циліндра з сильним подовженням, при цьому звужуються біля верхівки. Характерна невелика приплюснутість, поздовжнє поглиблення добре виражене. Плоди зібрані в кисті до 12 шт. і розміщуються на однорічних приростах в кінці. Горіхи мають товсту і ламку оболонку, колір якої світло-коричневий. При цьому є темні смужки, а на верхівці - сірий наліт. Основа плода характеризується великим розміром і опуклою овальною формою. Ядро велике, витягнуте по формі і нагадує горіх. Його делікатна оболонка має світло-коричневий колір, а всередині білого кольору і є смачним, солодким і соковитим.

Дозрівання наступає у вересні в другій половині.

Застосування сорту: характеризується високою врожайністю, період плодоношення настає рано. Найбільш підходящі місця для посадки - великі плантації у зв'язку з великою врожайністю і красивим зовнішнім виглядом горіхів. Також можна висаджувати в домашніх господарствах через невеликий ріст рослини. Рекомендується вибирати захищені і теплі місця з хорошим грунтом.

Стійкість до хвороб і шкідників: середня до низькотемпературного режиму і моніліозу, слабка до горіхового довгоносика, сильна до брунькового кліща.

 

Фото

 


Відео


Врожайність

Сорт дуже урожайний, рано вступає в період плодоношення.

 
Запилювачі

Самоплідний.

 

Посадка

5х4м або 2х2м (залежить від формування куща)

 

Фото з розплідника фундука


Відео про правильну посадку фундука

Оплата та доставка

Варіанти доставки
  • Новая Почта
  • Самовывоз
Варіанти оплати
  • Наложенный платеж
  • Предоплата
  • Онлайн оплата
Схожі товари
Код: 1034
Код: 1031
Код: 1028
Код: 1030