Саджанці фундука Обільний (відводки)

90.00 грн.

Артикул: 204-1-3-1 Категорія:

Опис

Фундук  Обільний  середнього терміну дозрівання. Результат Української селекції. Кущ виростає середніх розмірів, висотою близько 4 метрів. Один з найбільш врожайних сортів Української селекції з одного куща 7 – 9 кілограм. Фундук Обільний лідер серед всіх сортів фундука за кількістю жиру і білка, які містяться в ядрі і складають більше ніж 87%. 

Сорт має самі зимостійкі чоловічі сережки. Посадка саджанців фундука проводиться восени в період закінчення вегетації рослини з другої половини жовтня і по грудень або навесні з першої декади березня і по квітень місяць до набрякання бруньок.

Фундук Обільний відноситься до промислових сортів і був виведений українськими селекціонерами. Сорт має середній срок дозрівання. Сорт Обільний є лідером серед сортів за вмістом жирів і білків, що робить сорт особливо цінним. 

Чагарник має середній розмір, близько чотирьох метрів. Плодоношення рясне, з одного чагарника можна зняти в межах семи кілограм, а іноді і до десяти кілограм горіхів. Зібрані горіхи користуються популярністю в харчовій промисловості завдяки великому вмісту білків, а також прекрасним смаковим якостям. Найбільш часто горіх використовують при виробництві тортів. Цукерок і печива.

Сорт добре переносить посуху, а також сильні морози. На чагарнику переважає чоловічий тип сережок. Посадку необхідно проводити восени, після завершення вегетаційного періоду. 

Головні переваги сорту – висока врожайність і зимостійкість чоловічих сережок.


Відео

ФотоПопулярні саджанці