Саджанці грецького горіха Ідеал, однорічний

50.00 грн.

Артикул: 223 Категорія:

Опис

Волоський горіх Ідеал, однорічний

Ідеал –   скоростиглий сорт, який росте у вигляді куща, а іноді і у вигляді дерева. Висота його не перевищує 5 метрів, а саме дерево славиться своєю високою врожайністю, зимостійкість і переносить температуру -30 градусів Саджанці Ідеалу зацвітають в перший же рік, а до 5 років дають помітний урожай. Цвіте він у травні, а плоди зріють пензлем, що складається з декількох горіхів. Плоди його овальної форми з легкоснімаемой шкаралупою і важать 11 г., з яких 6 м важить ядро.

Відхід не вимагає особливих трудовитрат. Полив повинен бути не частим, тільки в період посухи, щоб не знизилася морозостійкість, його поливають один раз в тиждень. Коли дерево досягне 5 річного віку, його необхідно підгодовувати в період вегетації. Курячий послід розводять у воді і поливають прикореневу землю у вечірній час, після мульчують і поливають чистою водою.

Цей сорт полюбили багато через його морозостійкості, компактності, невимогливість у догляді, смачних плодів, а головне, те, що він плодоносить двічі на рік. Урожайність Ідеалу вкрай висока, вже на 10 рік можна зібрати більше 30 кг горіхів. Середня врожайність дорослого дерева 45-50 кг.

 Популярні саджанці