Саджанці грецького горіха Кочерженко, однорічний

50.00 грн.

Артикул: 225 Категорія:

Опис

Волоський горіх Кочерженко, однорічний

Дерево це, з компактною розрідженій кроною, завоювало симпатії садівників своєї скороплодностью і високою врожайністю. Це рання пташка серед волоських горіхів: починає плодоносити вже на 2-3-й рік після « народження », приносячи великі плоди з тонкою, ніжною шкаралупою.

Ядро всередині шкаралупи дуже смачне, тому що містить багато масла, до 70%. Серцевина ядра, покрита тонкою, біло-солом’яним плівкою, повна, об’ємна, але при цьому легко витягається із стулок, незважаючи на свої розміри.

Цей вид волоського горіха був виведений методом перезапилення сорту « Ідеал », який теж є одним з найбільш купованих за багатьма показниками. Дерево сорту « Кочерженко » відноситься до розряду низькорослих і досягає 4-5 метрів у висоту. Крона компактна, розріджена. Товщина стінки шкаралупи становить всього 1,2-1,3 мм. Завдяки цьому горіх колеться легко, а серцевина відділяється без особливих зусиль.

Цвітіння плода відбувається таким чином, що тичинки дозрівають раніше маточок. Цей важливий факт допомагає горіху сорти « Кочерженко » зберегти більшість зав’язей і не допустити загибелі дерева при різкому зниженні температури.

Урожайність даного сорту може досягати до 40 кг на рік з одного дорослого дерева. Вихід ядра близько 55%. Середня вага плоду складає 8-12 м При таких показниках, а також інших факторах, сорт « Кочерженко » ідеально підходить для комерційного використання.

Сорти, виведені в Україні, традиційно мають високу стійкість до низьких температур. Завдяки цій властивості, раптові заморозки не стануть для саджанців смертельними.

 Популярні саджанці